Preču atgriešana

Preces atgriešana atteikuma tiesību gadījumā ir iespējama 14 dienu laikā no preces pirkuma (saņemšanas) dienas. Lai atgrieztu preci, uzrakstiet iesniegumu brīvā formā, kurš adresēts mūsu uzņēmumam – SIA “Intertools” (juridiskā adrese Braslas iela 22C, Rīga, LV-1035, Latvija) un nosūtiet uz e-pastu info@intertools.lv vai iesniedziet to mūsu birojā Braslas ielā 22C, Rīga, LV-1035, Latvija.

Pēc tam prece ir  jānodod atpakaļ mūsu birojā Braslas ielā 22C, Rīga, LV-1035, Latvija.

Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un atteikties no preces, laužot preces distances pirkuma līgumu 14 dienu laikā, neminot iemeslu.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā, proti pārbaudīt preci, lai noskaidrotu tās raksturu, nevis citā nolūkā. Atcerieties, ka esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci tās lietošanai.

Ja Jūs atsakāties no preces, ievērojot atteikuma tiesību termiņu, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, tostarp izdevumus par piegādi, ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tās dienas, kad mēs saņemsim Jūsu iesniegumu un atgiežamo preci.
 
Ir iespēja veikt preces apmaiņu uz identisko preci, ja precei nav mainījusies cena. 
 
Papildu informācija pa tālr. +371 29234643 vai rakstot ziņu uz e-pastu info@intertools.lv